dowolna

Mieszkania w centrum Legnica - Oferty sprzedaży i najmu

271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

595 000 zł131 m² 4 541,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

CO sprzedajemy? Oferujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe w Legnicy. Mieszkanie rozkładowe z balkonem w kamienicy z 1920r. Gdzie znajduje się mieszkanie? Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Stare Miasto,Legnica

310 000 zł55 m² 5 653,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Centrum miasta, ul. Piastowska. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Stare Miasto,Legnica

320 000 zł62 m² 5 170 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swojej ofercie do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legnicy, w kamienicy. W skład mieszkania wchodzi duży korytarz, dwa pokoje oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia około 59 m w centrum Legnicy. Mieszkanie z balkonem. Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złotego Florena

Stare Miasto,Legnica

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu mpoint, w Centrum Legnicy. Lokal położony na 5 piętrze o powierzchni 45 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w odnowionym budynku w pobliżu centrum. Mieszkanie o pow. 43m2 składa się z: - salonu - otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Kartuzy,Legnica

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na III piętrze w kamienicy w pobliżu centrum. Na powierzchnię 64 mkw składają się następujące pomieszczenia: - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Legnica

279 000 zł46 m² 6 069,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Fabryczna. Omawiane mieszkanie o powierzchni 45,97 m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2 położone na 10 piętrze w wieżowcu. Do mieszkania przynależy piwnica. Dwustronne, jasne i ciepłe. Lokalizacja centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Stare Miasto,Legnica

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry, proponujemy śliczne mieszkanko przy ul. Młynarskiej w samym centrum Legnicy. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze. Urządzone wg. obecnie obowiązujących standardów. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

285 000 zł42 m² 6 867,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym parterze w niskim bloku na ogodzonym osiedlu na Tarninowie. + mieszkanie jasne + układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Ludwikowo,Legnica

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, 2 pokojowe mieszkanie. Oferta bez prowizji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym z dwóch pięter apartamentowca oddanego do użytku w 2019r. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Stare Miasto,Legnica

358 000 zł56 m² 6 392,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie umiejscowione w samym centrum miasta Legnicy. Położone jest na VIII piętrze w wieżowcu. Składa się z; - salonu - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnowska

Fabryczna,Legnica

365 000 zł57 m² 6 448,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. Chojnowskiej + mieszkanie jasne + mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł49 m² 5 040,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie blisko centrum miasta. Położone na II piętrze w kamienicy. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia wynosi 49,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34 m2 ulokowane na trzecim piętrze niskiego bloku położonego w spokojnej okolicy i jednocześnie blisko Centrum. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

499 000 zł110 m² 4 515,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 110,50 m2 położone na I piętrze w kamienicy IV piętrowej. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Kartuzy,Legnica

184 000 zł45 m² 4 092,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej i cichej części Legnicy. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 38,96 m2. W mieszkaniu zostają meble wraz z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Piątnica,Legnica

339 000 zł57 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie w cichej części miasta, niedaleko centrum. Mieszkanie składa się z: - jasnej kuchni - salonu - łazienki - toalety - 2 pokoi W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Stare Miasto,Legnica

279 000 zł58 m² 4 819,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 57,89 m2, na II piętrze IV piętrowej budynku, zlokalizowanego w centrum miasta (bezpośrednie sąsiedztwo starostwa powiatowego). Lokal składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marsa

Kopernika,Legnica

270 000 zł41 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedazy 2-pokojowego mieszkania na os. Kopernika. Mieszkanie sie znajduje na 4 pietrze w 10 pietrowym budynky na ul. Marsa. Powierchnia mieszkania: 42 m2 Lokal sklada sie: z dwoch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Tarninów,Legnica

485 000 zł87 m² 5 574,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 87 m2, usytuowane na III piętrze w kamienicy w pobliżu Centrum oraz Parku Miejskiego. Atuty nieruchomości: atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Fabryczna,Legnica

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego położonego w dzielnicy -fabryczna. Mimo bliskości od ścisłego centrum ,daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ciepłe, przytulne mieszkanie z balkonem 2 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 36,00 m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku w odległości 6 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Stare Miasto,Legnica

299 000 zł58 m² 5 164,97 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Fabryczna,Legnica

289 000 zł46 m² 6 286,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Tarninów,Legnica

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m2 położone na parterze w kamienicy III piętrowej. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarninów,Legnica

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tarninów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

490 000 zł153 m² 3 202,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne oraz luksusowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Tarninów z pięknym widokiem na Park Miejski. Budynek rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Legnica,dolnośląskie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70m2 na wysokim parterze w kamienicy w Legnicy przy ulicy Nowy Świat. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Lipce,Legnica

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Z własnym ogrodem Nowoczesny charakter, niebanalny wygląd, atrakcyjna lokalizacja - na sprzedaż ekologiczne i nowoczesne apartamenty usytuowane w budynkach 4 lokalowych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Białe Sady,Legnica

599 000 zł74 m² 8 051,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-wyłączność- oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze w budynku z 2017 roku na Osiedlu Białe Sady. Na powierzchnię lokalu 74,4 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Legnica,dolnośląskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 56 m2.Mieszkanie posiada 2 pokoje w tym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, nieopodal Centrum. Budynek rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 57 m2.Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Kartuzy,Legnica

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m2 położone na IV piętrze w kamienicy, nieruchomość idealnie nadaje się jako lokata kapitału, w cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Kartuzy,Legnica

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39 m2 położone na IV piętrze w kamienicy, nieruchomość wyposażona, lokalizacja Ulica Daszyńskiego, w okolicy Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Legnica,dolnośląskie

340 000 zł84 m² 4 062,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83.70 m2 znajdujące się na 4 piętrze kamienicy przy ulicy Chłapowskiego. Nieruchomość jest w dobrym stanie i nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Legnica

470 000 zł82 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania. Mieszkanie o pow.82 m2 położone jest na 3 piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

362 000 zł83 m² 4 361,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w zabytkowej części Tarninowa. Jeżeli poszukujesz funkcjonalnego mieszkania to świetnie trafiłeś! Omawiana nieruchomość znajduje się w III piętrowej.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij