dowolna

Mieszkania w centrum Legnica - Oferty sprzedaży i najmu

271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wały Rzeczne

Legnica,dolnośląskie

109 000 zł55 m² 1 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie (kawalerka) na II piętrze w bloku mieszkalnym przy ulicy Wały Rzeczne w Legnicy. Powierzchnia mieszkania wynosi 55,28 m2. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 58 m2, usytuowane w ścisłym centrum miasta na 4 piętrze.~~Lokal składa się z 2 pokoi, pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legnica

Legnica,dolnośląskie

85 000 zł38 m² 2 247,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w okolicach galerii Ferio, o pow. 37,82 m2, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle w Alejach

Osiedle w Alejach,Legnica

580 000 zł123 m² 4 728,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, przestronne, wygodne mieszkanie ~na os. W alejach!~~polecamy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe (możliwe 4 pokoje), położone na I piętrze w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia~~mieszkanie z dostępem do basenu i siłowni!~~do wynajęcia ładna kawalerka w centrum Legnicy! ~lokal o pow. 35 m2 składa się z pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

300 000 zł105 m² 2 856,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe ~po remoncie kapitalnym!~~lokal mieszkalny o powierzchni 105,03m2 położony jest na II piętrze III-piętrowej kamienicy w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

124 000 zł39 m² 3 183,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! kawalerka na sprzedaż~~polecamy do sprzedaży bardzo ładną kawalerkę w centrum Legnicy z dostępem do basenu i siłowni. Mieszkanie położone jest w budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

286 000 zł124 m² 2 307,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie 5 pokojowe z balkonem Legnica dzielnica tarninów~~do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 123,92 m2, składający się z 5 samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

153 000 zł47 m² 3 241,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży sloneczne mieszkanie 2-pokojowe w Centrum, o pow. 47,20 m2 + piwnica 1,20 m2. Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi (17,90 m2, 11,40 m2 ), zamykanej kuchni z oknem (6,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tarninów

Tarninów,Legnica

1 500 zł57 m² 26,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowy apartament z miejscem garażowym na Tarninowie. Lokal 2-pokojowy znajduje się na wysokim parterze w nowym ogrodzonym budynku z garażem podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł119 m² 2 605,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe W ścisłym centrum legnicy!~~do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny o pow. 119 m2 położony w ścisłym Centrum Legnicy. Mieszkanie o ładnym funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Zosinek,Legnica

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 40m2 przy ul. Wileńskiej w Legnicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie w 2014 roku. W skład mieszkania wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaworzyńska

Tarninów,Legnica

237 000 zł95 m² 2 498,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w okolicach Centrum. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 94,85 mkw. Lokal położony jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

407 925 zł122 m² 3 330 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni całkowitej 122,50 m2 (użytkowa 89,10 m2) położone na 3 piętrze reprezentacyjnej, wielorodzinnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Andersa

Tarninów,Legnica

339 000 zł150 m² 2 267,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Polecamy Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o pow. 149,50 mkw (całe piętro budynku) z balkonem. Lokal znajduje się na 3 piętrze w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

129 000 zł36 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po remoncie kapitalnym przy Al. Rzeczypospolitej, o pow. 36 m2 usytuowana na 1 piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dużego pokoju, przestronnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legnica

Legnica,dolnośląskie

99 000 zł35 m² 2 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka W centrum!~~nowa niższa cena!~~mieszkanie o pow. 35 m2 położone jest na I piętrze w III-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum Legnicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Legnica

127 000 zł41 m² 3 064,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,44 m2, z pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na 9 pietrze w wieżowcu, na osiedlu Kopernik. ~~lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Legnica,dolnośląskie

150 000 zł50 m² 2 982,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,3 m2 w okolicach ul. Czarneckiego. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowej plombie i składa się 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

165 900 zł45 m² 3 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w centrum Legnicy po remoncie kapitalnym. Bardzo ciepłe i jasne. Dwupokojowe o powierzchni 45m2, mieszczące się na II piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 250 zł60 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme dwupokojowe mieszkanie w Legnicy , 10 minut piechotą do centrum , 60m2, drugie piętro , jasna kuchnia, z osobną łazienką, osobną toaletą, osobną jadalnią. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 090 zł46 m² 23,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od 01.02.2016 r. komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, w kwadracie na Tarninowie. Lokal znajduje się na 1-piętrze nowej kamienicy i składa się z: pokoju, dużego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

387 000 zł86 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe 3-pokojowe z balkonem o powierzchni ok. 90m2 położone na II piętrze budynku z cegły posadowionego w ścisłym centrum Legnicy.~Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Orzeszkowej

Tarninów,Legnica

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie O powierzchni 80 M2 znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy orzeszkowej blisko centrum zaledwie trzy minuty spacerkiem dodatkowo blisko znajdują się przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

950 zł41 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu na Tarninowie w Legnicy (umeblowane i wyposażone).~~Do wynajęcia słoneczne, zadbane mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 500 zł124 m² 20,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 123,92 mkw. położone na II piętrze w kamienicy, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się z kuchni, przedpokoju, 2 łazienek i 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Traugutta

Tarninów,Legnica

320 000 zł132 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Ze względu na przeprowadzkę do innego miasta sprzedam mieszkanie. 100m od parku, 5 minut piechotą od centrum. W okolicy przedszkole, szkoła, plac zabaw. Mieszkanie wymaga odnowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kossak

Tarninów,Legnica

213 290 zł61 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników. Sprzedam nowe duże mieszkanie przy ul. Zofii Kossak 3. Rozkładowe z dwiema sypialniami, pokojem gościnnym wraz z aneksem kuchennym. Powierzchnia całkowita 60,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossak

Tarninów,Legnica

322 770 zł92 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bez pośredników. Do sprzedania nowe duże mieszkanie przy ul. Zofii Kossak 4. Dwupoziomowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, dwiema dużymi sypialniami, pokojem gościnnym oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

189 000 zł51 m² 3 713,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku na Osiedlu Sudeckim. Na powierzchnię 45,97 m.kw. składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolnicza

Legnica,dolnośląskie

429 000 zł140 m² 3 064,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio! nowe osiedle domków jednorodzinnych! 0% prowizji , 0 % podatku pcc Polecam na sprzedaż połówkę bliźniaka (budynek jednorodzinny dwu-lokalowy) położony w Legnicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 300 zł68 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkania w samym centrum miasta położone na 3 piętrze nowoczesnej kamienicy w pobliżu Galerii Piastów. Na powierzchnię 68 m.kw. składają się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolnicza

Legnica,dolnośląskie

429 000 zł140 m² 3 064,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

189 000 zł46 m² 4 125,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Piekarach B. Na powierzchnię 45,81 m.kw. składają się: pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

219 000 zł60 m² 3 629,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 piętrze ogrodzonego budynku na Osiedlu w Alejach. Na powierzchnię 52,71 m.kw. składają się salon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tarninów

Tarninów,Legnica

289 000 zł130 m² 2 223,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** ********* Piękne rozkładowe i klimatyczne przy samym centrum! to najlepsza propozycja dla rodziny! Cena do negocjacji! -130 m2! - 4 pokoje - balkon - wysokie na 3,5 m drzwi po renowacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarninów

Tarninów,Legnica

150 000 zł94 m² 1 602,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko teraz tylko 1 % prowizji! Mieszkanie na wysokim parterze przy samym Parku, blisko centrum. Gotowe Do zamieszkania! Idealne dla rodziny, dla aktywnych, ceniących sobie spokój nie oddalając się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zosinek

Zosinek,Legnica

369 000 zł110 m² 3 354,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** ***** Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Zosinek, w bardzo cichym miejscu, zazielenionym, wśród zabytkowych kamienic po renowacji, a jednak 5-10 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarninów

Tarninów,Legnica

185 000 zł81 m² 2 292,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tylko teraz 0 % prowizji Do sprzedania przestrzenne wyremontowane mieszkanie w okolicach centrum. Świetna inwestycja zakupu mieszkania np. pod wynajem. To też doskonale miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

185 000 zł83 m² 2 228,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

**** tylko teraz tylko 1 % prowizji ****** Do sprzedania bardzo ładne duże mieszkanie w Centrum - II piętro - 83 m2 - 3 pokoje - kuchnia -łazienka -wc - przedpokój - balkon - piwnica - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Tarninów,Legnica

220 000 zł115 m² 1 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*******tylko teraz 0 % prowizji! ********** Do sprzedania mieszkanie obręb Bartniki, II piętro, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon, piwnica. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij