dowolna

Mieszkania w kamienicy Legnica - Lista aktualnych ogłoszeń

230 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

230 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

566 600 zł56,66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard | I piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Kupujesz. Wnosisz meble. I po prostu mieszkasz. Bez remontów, bez kurzu, bez stresu i niekończących się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38,85 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,85 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul Dziennikarskiej w samym centrum Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

441 200 zł44,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | II piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Minimum decyzji, maksimum wygody. Kupujesz gotowe mieszkanie, wnosisz swoje rzeczy i od razu możesz zacząć nowy etap.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70,50 m² 5 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na tarninowie! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70.50m2 na Tarninowie - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście chętnie wybierana zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł135,70 m² 3 316,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zlokalizowane w cenionej przez kupujących dzielnicy Tarninów blisko parku, centrum miasta - wszędzie blisko. Mieszkanie składa się z 4 pokoi - kuchni, wc, spiżarki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

561 492 zł51,99 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard gotowe do zamieszkania | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Są mieszkania, które wymagają czasu, nerwów i remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Legnica,dolnośląskie

375 000 zł83,30 m² 4 501,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę stylowego, wygodnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na III piętrze pięknej, monitorowanej kamienicy, korzystnie położonej przy centrum miasta Legnicy, (ul. Pocztowa).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł21,40 m² 7 009,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Legnica - ulica Senatorska Doskonała propozycja dla Singla szukającego niedużego, przytulnego lokum na start lub Inwestycja pod wynajem w atrakcyjnej lokalizacji - w sąsiedztwie budynek.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł94 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,80 m² 6 102,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji w Legnicy? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał w miejscu, które zapewni ci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 960 zł50,10 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie apartamenty Z prywatnym ogrodem - Prestiżowa Lokalizacja z Historią i Duszą Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w samym sercu zabytkowego Tarninowa, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kominka

Legnica,dolnośląskie

194 000 zł31,48 m² 6 162,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe, położone w bardzo bliskiej odległości od Centrum. Lokal po kapitalnym remoncie, o powierzchni 31,48m2, składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł131 m² 4 694,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

CO sprzedajemy? Oferujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe w Legnicy. Mieszkanie rozkładowe z balkonem w kamienicy z 1920r. Gdzie znajduje się mieszkanie? Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł130 m² 5 069,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m2, położone w Legnicy przy ul. Rycerskiej, blisko centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł93,49 m² 7 167 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1565

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem w sercu Legnicy - Rynek Mieszkanie znajduje się w samym centrum Rynek w Legnicy - w jednej z najpiękniejszych, historycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 338 zł38,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł49,90 m² 4 188,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 49,9 m | 3. piętro | kamienica. Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie do remontu, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79,10 m² 7 838,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeżeli chcesz komfortowo mieszkać ta oferta jest dla Ciebie Zachęcamy do zapoznania się z ofertą komfort plus - mieszkania w wysokim standardzie położonego drugim piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł94 m² 5 053,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji w okolicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Nowy Świat w Legnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

289 000 zł39,90 m² 7 243,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc8083 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 39,9 m2, zlokalizowane w czteropiętrowej kamienicy w Legnicy. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80,02 m² 5 748,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy | 80 m | Tarninów | balkon | garderoba Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80,02 m , położone na 2. piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Powstańców Śląskich. Doskonała lokalizacja - centrum miasta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł65,86 m² 4 858,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, położone w niedalekiej odległości od Centrum, przy ul. Głogowskiej. Lokal po kapitalnym remoncie, o powierzchni 65,86m2, składa się 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł109 m² 5 137,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży własnościowy 4 - pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 108,80m2, zlokalizowany w Legnicy na Tarninowie - okolice ulic Grunwaldzkiej i Jaworzyńskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł111,01 m² 5 125,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska tel.   Mieszkanie w kamienicy 4 pokojowe/legnica Do negocjacji! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111.01 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,68 m² 11 232,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,68 m2 położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, która przeszła pełną modernizacje w 2023r. Cena: 749 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

600 000 zł117,70 m² 5 097,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc9215 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe mieszkanie w centrum Legnicy ul. Piastowska Oferuję na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte. Legnica, bezczynszowe, atrakcyjne mieszkanie Z prywatnym ogrodem. Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie położone na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,28 m² 5 073,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Legnica,dolnośląskie

279 000 zł47,50 m² 5 873,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Emilii Plater, na drugim bezpiecznym piętrze. Atuty: mieszkanie po remoncie generalnym dwa duże pokoje piwnica bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł101,30 m² 5 972,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,3 m . Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły. W skład nieruchomości wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł66,40 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze, w kamienicy, przy ul. Jaworzyńskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,40 m2, składa się z następujących pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 945 zł51,95 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O s T A T N I E apartamenty Z antresolą I balkonem - Prestiżowa Lokalizacja z Historią i Duszą Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 28m2 IV p.w odrestaurowanej kamienicy , blisko centrum miasta , przy ul. Żwirki i Wigury (odcinek Jagielońska - Piastowska ) Lokal zadbany , czysty ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,10 m² 8 011,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne 3 -pokojowe w sercu Tarninowa Do sprzedaży eleganckie, stylowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. ul. Kościuszki, jedna z piękniejszych ulic w Legnicy Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 000 zł77 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowe apartamenty W legnicy ul. Lindego Oferujemy apartamenty wysokiej klasy, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Tarninów w Legnicy. Uwaga! W ofercie pozostało już tylko 5.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł55,60 m² 6 241,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy w pobliżu Galerii Ferio. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2, usytuowane na 1. piętrze stylowej kamienicy w prestiżowej dzielnicy Tarninów, zaledwie kilka minut spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł142 m² 4 014,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne rozkładowe i w dobrej cenie mieszkanie 5 pokojowe po przeprowadzonym remoncie- wymienione instalacje położone na 4 piętrze z uroczymi skosami w cztero- piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł69 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją "kolbego " w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł45,32 m² 3 530,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu potencjał inwestycyjny (flip) | Legnica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,32 m (zgodnie z kw), położony na 3. piętrze.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij