dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Legnica - Lista ofert

257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

257 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Legnica

270 000 zł30 m² 8 910,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Legnicy, przy ulicy Młynarskiej. W skład nieruchomości 30,3 m2 wchodzą: -Duży salon -kuchnia -przedpokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słubicka

Przedmieście Głogowskie,Legnica

640 000 zł69 m² 9 341,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pokojowe w apartamentowcu na nowym osiedlu przy ul. Słubickiej. Wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania! Wnętrze zostało zaprojektowane przez renomowane biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Najświętszej Marii Panny

Stare Miasto,Legnica

465 000 zł60 m² 7 762,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - dwupoziomowe, usytuowane na ostatniej kondygnacji budynku mieszkalnego w Ścisłym Centrum Miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 59,90 m2: 1 poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Fabryczna,Legnica

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w okolicy centrum przy ul. Ściegiennego Mieszkanie usytuowane jest na parterze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Tarninów,Legnica

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 47 m Tarninów, legnica Marzysz o mieszkaniu w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Legnicy? Tarninów to lokalizacja, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słubicka

Przedmieście Głogowskie,Legnica

3 000 zł69 m² 43,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

426 000 zł64 m² 6 677,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Legnicy na Piekarach C, ul. Gombrowicza. W skład nieruchomości 63,8m2 wchodzą: -Duży salon -duża otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiązowa

Bielany,Legnica

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Wiązowej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kartuzy,Legnica

329 000 zł71 m² 4 633 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 71,16 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kopernika,Legnica

259 000 zł34 m² 7 731,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy na ulicy Neptuna, osiedle Kopernik. W skład mieszkania 33,50 m2 wchodzą: -Salon -sypialnia -widna Kuchnia -przedpokój -łazienka -loggia Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Legnica

350 000 zł36 m² 9 589,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Piekarskiej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutników

Asnyka,Legnica

539 000 zł91 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania 3 pokojowego usytuowanego na drugim piętrze w pobliżu pwsz. Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Podczas remontu użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Ogrody,Legnica

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piekary A,Legnica

197 000 zł30 m² 6 677,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m , położona na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Piekary A. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Piekary C,Legnica

339 000 zł59 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja 2 pokoje z balkonem | Piekary C | pełne wyposażenie w cenie Lokalizacja : Dolnośląskie, legnica, piekary C, ul. Staffa - osiedle z pełną infrastrukturą: sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

497 000 zł73 m² 6 845,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,60 m2, składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kosmiczna

Kopernika,Legnica

600 000 zł78 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania położonego na osiedlu Kopernik w Legnicy. W najbliższym otoczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Piekary C,Legnica

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ulicy Gałczyńskiego, na osiedlu Piekary C w Legnicy. Okolica jest cicha i zielona, z dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

950 000 zł158 m² 6 007,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-poziomowe, stanowiące w rzeczywistości 2 kompletne mieszkania, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piekary,Legnica

760 000 zł86 m² 8 839,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Apartament - komórka lokatorska - miejsca postojowe Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł63 m² 6 645,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Żeromskiego w Legnicy w cichej i spokojnej części miasta. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pancerna

Tarninów,Legnica

2 000 zł47 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z loggią o powierzchni 4 7,30 m2, znajdujące się na trzecim piętrze. Idealne dla pary lub singla. Oferta na wyłączność - tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Legnica

265 000 zł73 m² 3 618,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy dla Państwa do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie do remontu ze wspólnym korytarzem jest dostępny filmik ilustrujący rozkład mieszkania, zlokalizowane przy samym parku na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Legnica

259 000 zł34 m² 7 731,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania z balkonem w topowej lokalizacji - osiedlu Kopernik? Mam dla Ciebie świetną propozycję! -> funkcjonalny układ pomieszczeń -> idealne dla singla, pary, pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artyleryjska

Tarninów,Legnica

2 200 zł52 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, przytulne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 52,19 m2, położone na 3. piętrze w budynku z 2020 roku. Idealne dla singla, pary lub kadry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Orzeszkowej

Tarninów,Legnica

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana w Legnicy przy ulicy Elizy Orzeszkowej na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie po odświeżeniu, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Kartuzy,Legnica

2 200 zł52 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= brak prowizji = Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje ofertę wynajmu przestronnego, dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Altyleryjskiej w Legnicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Legnica

985 000 zł88 m² 11 218,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Legnicy przy Rynku. Nieruchomość o powierzchni 87,8 m2 składa się z: - duży przestronny salon - Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Stare Miasto,Legnica

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta przy Rynku Oferuję na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w centrum miasta, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korbońskiego

Piekary,Legnica

800 000 zł85 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 4 pokojowy z balkonem - miejsca postojowe Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radiotelegrafistów

Bielany,Legnica

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem Bielany Wrocławskie, ul. Radiotelegrafistów 1 Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

299 000 zł36 m² 8 398,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na bielanach W legnicy Na sprzedaż oferuję państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,60 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica

385 000 zł61 m² 6 311,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w najbardziej obleganej części miasta dzielnicy Tarninów. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Bielany,Legnica

640 000 zł86 m² 7 469,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie na bielanach Z balkonem I miejscem postojowym Oferuję Państwu piękne dwupoziomowe mieszkanie znajdującego się na Bielanach w Legnicy. Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Legnica

670 000 zł86 m² 7 819,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w Legnicy przy ulicy Radiotelegrafistów (obręb Bielany). W skład mieszkania 85,68 m2 wchodzą: i poziom -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Stare Miasto,Legnica

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż Mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy Rynku w Legnicy, z uwagi na co świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Asnyka,Legnica

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Asnyka. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju: blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarska

Asnyka,Legnica

269 000 zł46 m² 5 886,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania składającego się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Asnyka w Legnicy. Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Asnyka,Legnica

330 000 zł37 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, w zadbanym bloku i miłym sąsiedztwie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż bardzo zadbany, czyściutki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Myrka

Bielany,Legnica

2 000 zł40 m² 49,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4m2 , położone na osiedlu Bielany Legnickie przy ulicy Myrka. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu. Idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plutona

Kopernika,Legnica

239 000 zł39 m² 6 081,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy, osiedle Kopernik. Zapraszam do zapoznania się z nowa ofertą mieszkania w topowej lokalizacji. Mieszkanie posiada wszystkie cechy aby mieszkało.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij