dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Legnica - Lista ofert

257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

257 ogłoszeń

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w centrum miasta przy ul. Złotego Florena. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 945 zł51,95 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O s T A T N I E apartamenty Z antresolą I balkonem - Prestiżowa Lokalizacja z Historią i Duszą Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł93,49 m² 7 167 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1565

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem w sercu Legnicy - Rynek Mieszkanie znajduje się w samym centrum Rynek w Legnicy - w jednej z najpiękniejszych, historycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,08 m² 5 076,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowe oraz wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m 2 , usytuowane na iiip. w bloku - miasto Legnica Główne atuty nieruchomości: - 2-stronne - ciepłe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

650 000 zł73,10 m² 8 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Chojnowskiej w Legnicy, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,60 m² 8 369,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni , 46,6 m 2 położne na IV piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł45,70 m² 10 393,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,7 m , usytuowane na III piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 704 zł49,86 m² 9 139,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,86 m , położone w prestiżowej dzielnicy Tarninów w Legnicy. Lokal znajduje się na 1. piętrze w nowym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w zadbanej kamienicy, idealnie nadające się również na biuro, kancelarię, na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie położone w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na wynajem Legnica, osiedle Centrum Park! Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 850 zł74,38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość położona w Legnicy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zosinek, przy ul. Drzymały. Oferujemy unikalną okazję zakupu dwóch mieszkań w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

449 000 zł60,90 m² 7 372,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 60,90 m2 usytuowanego na parterze w bloku, miasto Legnica Nieruchomość usytuowana w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 59.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł78,65 m² 4 068,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pok. o powierzchni 78.65m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy na Tarninowie. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: - przestronny salon, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35,70 m² 7 002,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż prezentujemy Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Hutników w bloku 4 piętrowym tuż przy Collegium Witelona ( dawne pwsz), kilka minut spacerkiem od centrum miasta Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł78,29 m² 9 579,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Apartament 3 pokojowy z dwoma balkonami i windą na os. Bielany. Oferujemy na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł54,20 m² 6 826,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze, zlokalizowane w wyciszeniu ulicznym, blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, szpital, dobre skomunikowanie z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,40 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe Legnica, ul. Wielogórska Oferujemy na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 44,70m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł57,30 m² 4 361,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Legnica, bydgoska, 2 pokoje, balkon, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami - Legnica Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,84 m² 10 253,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupoziomowe komfortowe mieszkanie na osiedlu Bielany w Legnicy przy ul. Radiotelegrafistów (boczna ul. Rzeczypospolitej). Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,10 m² 5 774,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, ul. Torowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,10 m 2 , położne na IV piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: dwa ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł33,46 m² 10 158,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz komfortowego lub inwestycyjnego mieszkania w nowym budownictwie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł63 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 63 m2, składające się z 3 pokoi, dużej kuchni z jadalnią, dwóch balkonów, przedpokoju oraz dużej łazienki. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Słubicka

Legnica,dolnośląskie

315 684 zł39,96 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nr oferty sldoc8944 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 39,96 m2 ilość pokoi: 2 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycje w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,80 m² 6 254,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na parterze w ścisłym centrum. Mieszkanie o powierzchni 55,8 m składające się z oddzielnej kuchni, pokoju dziennego, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania 2 pokojowe na wynajem Legnica, osiedle Centrum Park! Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe do remontu Do sprzedaży mieszkanie w bloku 4-piętrowym przy ul.Lotniczej 3 piętro Powierzchnia 55 m2 3 pokoje (21,4 m2, 11,45 m2 i 10 m2), przedpokój (3,95 m2), kuchnia ( 5,7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: legnica, ul. Piekary B, ul. Sosnkowskiego Powierzchnia: 55m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: III największe zalety! Kompletnie umeblowane i wyposażone; super.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem wysoki standard Legnica, osiedle Piekary B Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2019 roku przy ul. Batalionu Zośka.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł49,65 m² 10 976,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament z 2020 roku położony w najbardziej prestiżowej dzielnicy Legnicy - Tarninowie. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia: zaledwie kilka minut spacerem do Centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Legnica,dolnośląskie

375 000 zł83,30 m² 4 501,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę stylowego, wygodnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na III piętrze pięknej, monitorowanej kamienicy, korzystnie położonej przy centrum miasta Legnicy, (ul. Pocztowa).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł40,35 m² 11 995,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Lokalizacja: legnica Pokoje: 2 Piętro: II Powierzchnia: 40,35 m2 największe zalety! Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy Własny ogródek Garaż podziemny Winda Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,10 m² 45,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wraz z 2 miejscami parkingowymi na ogrodzonej posesji (brama na pilota), balkon, umeblowane i wyposażone. Na wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł66,30 m² 5 067,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Legnica, osiedle Piekary A na pierwszym miejscu Twojej listy! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, na 1 piętrze, ogrzewanie miejskie, do mieszkania przynależy piwnica. W pokojach na podłogach panele, na ścianach gładzie- tapeta. W osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,99 m² 8 181,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Jasińskiego w Legnicy. Lokal znajduje się na 4 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,90 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53,9 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu z windą, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

426 456 zł59,23 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm1 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 59,23 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż nr oferty: sldoc9056 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, zosinek powierzchnia: 59m2 ilość pokoi: 3 parter Piwnica Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie w Legnicy. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł74,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ul. Wańkowicza w Legnicy. . Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ze sporym balkonem , 3 sypialni,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij