dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Legnica - Oferty sprzedaży i najmu

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

349 000 zł50,10 m² 6 966,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po kapitalnym remoncie z garażem - centrum Legnicy Pięknie odrestaurowany apartament o pow. 50,10m 2 położony na parterze zadbanej kamienicy, z zachowanymi oryginalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł88,95 m² 8 757,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta wstrzymana. Legnica, osiedle Tarninów, ulica S. Żółkiewskiego, 4 pokoje, sprzedaż. Apartament - mieszkanie wykończone pod klucz Z wysokiej klasy materiałów. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,10 m² 8 011,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne 3 -pokojowe w sercu Tarninowa Do sprzedaży eleganckie, stylowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy. ul. Kościuszki, jedna z piękniejszych ulic w Legnicy Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w Ścisłym Centrum Miasta.Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 111.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł45,32 m² 3 530,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu potencjał inwestycyjny (flip) | Legnica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,32 m (zgodnie z kw), położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł119,80 m² 4 582,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanym na Marynarskiej w kamienicy z 1939roku. Miejsca parkingowe w pobliżu budynku. Wysoki parter. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł36,80 m² 8 559,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka Osiedle ,piekary A, legnica Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni ok. 36,80 m , zlokalizowaną na 1. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64,30 m² 6 671,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 64,3 m2, składające się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienki, osobno wc, pomieszczenia gospodarczego/garderoby, przestronnego przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3-pokojowe mieszkanie w centrum Legnicy | ul. Rynek | 56 m Na sprzedaż przytulne, w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł54,60 m² 4 212,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

"Nieruchomości Apartament" Katarzyna Bień   oferta dostępna W naszym biurze! Mieszkanie 2 pokoje / 42,60 m2 / Legnica Nieruchomość z dużymi możliwościami! Do sprzedania 2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,10 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Legnica, osiedle piekary B, ulica gen. Augusta Emila Fieldorfa. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z windą. Budynek: - stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,68 m² 11 232,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,68 m2 położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, która przeszła pełną modernizacje w 2023r. Cena: 749 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

566 600 zł56,66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | wysoki standard | I piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Kupujesz. Wnosisz meble. I po prostu mieszkasz. Bez remontów, bez kurzu, bez stresu i niekończących się.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł56 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy - ul. Chojnowska, legnica Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,89 m² 7 664,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja! co sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59.89 m2 położone na drugim piętrze trzypoziomowej kamienicy. Cena 459 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł118 m² 7 838,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kategoria: dom/loft w zabudowie szeregowej na s przedaż Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 118 m 2 Powierzchnia działki: 160m 2 Lokalizacja: legnica, okolica ulicy Złotoryjskiej największe.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł56,30 m² 5 133,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe znajdujące się blisko skrzyżowaniea przy ul. Jagielońskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 56,3 m2 składa się z przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - centrum miasta Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane przy ul. Senatorskiej w centrum Legnicy - zaledwie 5 minut spacerem od Rynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,71 m² 5 393,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy tuż przy parku i kilka minut spacerkiem do centrum miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,10 m² 5 946,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z pięknym widokiem. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania o powierzchni użytkowej 63,90m , położonego na X piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35,40 m² 9 011,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,4 m2 położone na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Cena: 319 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80,20 m² 5 735,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Sprzedaż nr oferty : sldoc8972 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 80,20 m2 ilość pokoi: 3 piętro: 2 balkon Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł54,20 m² 6 826,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze, zlokalizowane w wyciszeniu ulicznym, blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, szpital, dobre skomunikowanie z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł57,40 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w 4 - ro piętrowym budynku, wymienione instalacje, nowa stolarka okienna i drzwiowa mieszkanie sprzedawane z meblami. Miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Legnica, osiedle Tarninów, ulica S. Żółkiewskiego, 3 pokoje z balkonem. Apartament - mieszkanie wykończone Z wysokiej klasy materiałów. Oferta na wyłączność. Wyjątkowa oferta: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł32,86 m² 6 542,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Legnica, dzielnica tarninów, ul. Jaworzyńska. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie: na powierzchnię użytkową 32,86 mkw składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł145,50 m² 4 948,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1925

Sprzedaż nr oferty: sldoc8960 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, centrum powierzchnia: 145,50 m2 ilość pokoi: 7 parter balkon miejsce postojowe - 2 piwnice 2 Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Kopernik. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł94 m² 5 053,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji w okolicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Nowy Świat w Legnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł33,46 m² 10 158,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz komfortowego lub inwestycyjnego mieszkania w nowym budownictwie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie 160 m w kamienicy z ogrodem Tarninów, ul. Okrzei Legnica Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z duszą, które zachwyca nie tylko metrażem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , zlokalizowane w Legnicy przy ul. Pomorskiej. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Legnica, tarninów, ulica saperska. Mieszkanie 2 pokojowe Z prywatnym ogrodem plus miejsce postojowe W garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie położone na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 ,znajduje się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym/piekary C W skład.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł43,56 m² 5 945,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji w Legnicy? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał w miejscu, które zapewni ci.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,80 m² 6 254,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na parterze w ścisłym centrum. Mieszkanie o powierzchni 55,8 m składające się z oddzielnej kuchni, pokoju dziennego, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,30 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,65 m² 10 703,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż nr oferty sldoc8961 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 47,65 m2 + 7,24m2 piwnicy ilość pokoi: 2 piętro parter Przedstawiamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł111 m² 5 045,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie 5-pokojowe usytuowane na I piętrze w zadbanej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 111m2 składają się następujące pomieszczenia: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł102 m² 4 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Matejki. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł76,30 m² 4 325,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 76,3 m2 usytuowane jest na drugim, ostatnim piętrze.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij