dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Legnica - Oferty sprzedaży i najmu

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

330 000 zł76,30 m² 4 325,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 76,3 m2 usytuowane jest na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł66 m² 4 621,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Legnica, centrum, ul. Piastowska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Oferta wyłącznie W wgn. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w niskim bloku w pobliżu Galerii "ferio"? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Wojciecha,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł115,15 m² 7 633,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ekskluzywny apartament W sercu legnicy przestrzeń, komfort I wysoki standard Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy apartament o imponującej powierzchni 115,15 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 000 zł77 m² 6 233,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronny, świeżo wyremontowany apartament położony na pierwszym piętrze kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy ul. Jaworzyńskiej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,28 m² 5 073,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w Legnicy przy ul. Lotniczej Omawiane mieszkanie o powierzchni 49,28 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte. Legnica, bezczynszowe, atrakcyjne mieszkanie Z prywatnym ogrodem. Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie położone na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,50 m² 5 039,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja ul. Stefana Czarneckiego 2, kartuzy, legnica Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do najważniejszych punktów infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,84 m² 6 491,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na VI piętrze w budynku z windą. Główne atuty: - doskonała lokalizacja. Osiedle M.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł104 m² 6 336,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na ul. Tatarskiej w Legnicy. W skład mieszkania 104 m2 wchodzą: -Sypialnia -pokój -salon -widna kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zobacz wirtualny spacer: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, na spokojnym i zielonym osiedlu Piekary B przy ul. Batalionu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3- pokojowe, położone na 1 piętrze w cztero - piętrowym ocieplonym bloku- blisko szkoła z basenem, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, handlowy ryneczek, przychodnie, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł66 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe, położone na parterze w 10 - cio piętrowym bloku- mieszkanie po remoncie, wymienione instalacje, na oknach rolety zewnętrzne - blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na bardzo wygodnym pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,60 m² 8 369,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45,4 m2, położne na IV piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł173 m² 2 884,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Bonus voucher na odmalowanie /remont O wartości 10 tysięcy zł dla pierwszego nabywcy Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 173 m , zlokalizowane w Legnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,20 m² 7 452,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z końca lat 80. Cena: 389 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,30 m² 5 076,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 98.30 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Cena: 499 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47,20 m² 10 381,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,21 m2, położone na parterze w nowoczesnym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu Bielany w Legnicy. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,81 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania 3 -pokojowego o powierzchni całkowitej 47,17m2 położonego na IV piętrze w bloku IV piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy osiedlu Asnyka w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł111,01 m² 5 125,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska tel.   Mieszkanie w kamienicy 4 pokojowe/legnica Do negocjacji! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111.01 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe powierzchnia użytkowa 40,30 m2 plus piwnica 6.7m2. Mieszkanie z podjazdem dla wózka inwalidzkiego na os. Bielany w Legnicy w budynku po renowacji 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,90 m² 7 208,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż nr oferty sldoc8838 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, piekary powierzchnia: 60,90 m2 ilość pokoi: 3 piętro: II balkon piwnica Komfortowe w pełni wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64,30 m² 6 671,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego ,zlokalizowanego na osiedlu piekary B. Mieszkanie o powierzchni 64,3 m2 usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł78,29 m² 9 579,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Apartament 3 pokojowy z dwoma balkonami i windą na os. Bielany. Oferujemy na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł105,53 m² 6 055,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Asnyka. Położone na wysokim parterze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą: i poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pierwsze zdjecie jest wizualizacją Mieszkanie do kapitalengo remontu Na sprzedaż mieszkanie do remontu, rozkładowe, 3 pokojowe zlokalizowane na parterze w cztero-piętrowym bloku, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej części Legnica na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy , w dzielnicy Osiedle Kopernik. Budynek jest rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł134,22 m² 11 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę nowocześnie urządzonego, komfortowego, apartamentu położonego na dwóch poziomach , co daje poczucie przestrzeni i prywatności w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

260 000 zł39,10 m² 6 879,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie w centrum Legnicy ul. Chojnowska | 39,1 m | idealne pod inwestycję Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,1 m z dodatkową piwnicą (3,05.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł523,40 m² 735,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zaleska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł129,90 m² 4 226,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, świeżo wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Tarninów w Legnicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,85 m² 5 532,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Legnica, dzielnica Tarninów, ulica Lotnicza, 2 pokoje. Umowa na wyłączność. Zapraszam na pierwszy dzień pokazowy. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na II piętrze kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż nr oferty: sldoc9056 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, zosinek powierzchnia: 59m2 ilość pokoi: 3 parter Piwnica Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie w Legnicy. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , znajdujące się na 3. piętrze w bloku. Nieruchomość jest po kapitalnym remoncie, wyposażone w meble kuchenne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł71,61 m² 7 233,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i niezwykle zadbanego mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Legnicy - na Tarninowie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,56 m² 5 537,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Bydgoskiej. Lokal o powierzchni 50,56 m2 znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45,76 m² 5 244,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 45,76 m2 powierzchni użytkowej ulokowane na trzecim piętrze w kamienicy położonej blisko Centrum i dworca pkp przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł84,61 m² 4 952,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 84,61 m | Legnica, tarninów | Jedyny lokal na piętrze Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35,70 m² 7 002,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż prezentujemy Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Hutników w bloku 4 piętrowym tuż przy Collegium Witelona ( dawne pwsz), kilka minut spacerkiem od centrum miasta Przy budynku.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij