Apartament, ul. Korbońskiego
Korbońskiego, Piekary, Legnica, dolnośląskie
- 780 000 zł
- 85 m²
- 9 176,47 zł/m²
Piotr
Skontaktuj się
Apartament, ul. Korbońskiego
Korbońskiego, Piekary, Legnica, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 marca 2026
Apartament, ul. Korbońskiego
Zaktualizowane: 20 marca 2026
780 000 zł 85 m² 9 176,47 zł/m²
parter/4
4
2019
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2019Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 780 000 zł (9 176,47 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 85 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, trójstronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 690 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, z oknem
- Media: siła
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.03.2026
Lokalizacja
- Adres: Korbońskiego, Piekary, Legnica, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych
- cicho
Opis nieruchomości
Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m² z czterema pokojami. Znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Wysoka jakość wykończenia oraz nowoczesne meble tworzą komfortową przestrzeń do życia.
Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. W bliskiej odległości znajdziesz szpitale, takie jak Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy. (...)