dowolna

Mieszkania w nowym bloku Legnica - Oferty sprzedaży lub najmu

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

426 456 zł59,23 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm1 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 59,23 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem wysoki standard Legnica, osiedle Piekary B Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2019 roku przy ul. Batalionu Zośka.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,70 m² 7 020,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NR oferty: sldoc9229 Na sprzedaż: przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe Legnica, zosinek Szukasz miejsca, do którego można wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu przepiękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

479 945 zł51,95 m² 9 238,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Tarninowie w Legnicy przy Lasku Złotoryjskim Pierwszy etap to dwa budynki z trzema kondygnacjami naziemnymi i jedną kondygnacją podziemną stanowiącą garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy apartament z miejscem parkingowym przy ul. Chojnowskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym budynku. Lokal o powierzchni 65 metrów kwadratowych składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Jankowskiego, na osiedlu Piekary B w Legnicy. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł78 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w samym sercu miasta tuż obok Parku Miejskiego. Lokalizacja jest jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł73,40 m² 7 833,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie, położone w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych lokalizacji Legnicy - na osiedlu Zosinek. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł30 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- śliczne nowe mieszkanie w Nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku novaforma. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, budynek posiada windę od poziomu zero. Mieszkanie o pow. 30.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61 m² 10 475,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w sąsiedztwie Parku Miejskiego przy ul. Piastów Legnickich. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 996 zł61,87 m² 8 598,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry | 61,86 m | potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy oba scenariusze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem - apartament premium | palatium apartments | klimatyzacja | balkon Kategoria: apartament do wynajęcia Lokalizacja: legnica, centrum - Palatium, ul. Nowa Pokoje: 2 Piętro: II, winda Powierzchnia: 55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż oferujemy komfortowe nowe mieszkania W budynku 4 lokalowym. NA nowo powstającym osiedlu domków W okolicy legnicy do każdego mieszkania przynależy ogródek O powierzchni od 66m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w Legnica, przy ul. Desantowej / Asnyka w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 876 zł60,53 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Legnicy. Inwestycja obejmuje dwa budynki wielorodzinne o przemyślanej architekturze i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 656 zł53,64 m² 9 594,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym, nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Legnicy. Inwestycja obejmuje dwa budynki wielorodzinne o przemyślanej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54,89 m² 9 655,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie kupione od dewelopera - w budynku winda, w mieszkaniu klimatyzacja, pilot do bramy, ogrodzenie. Sprzedawane wraz z umeblowaniem. W pokojach na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,65 m² 10 703,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż nr oferty sldoc8961 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 47,65 m2 + 7,24m2 piwnicy ilość pokoi: 2 piętro parter Przedstawiamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł79,40 m² 7 544,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zielona Oaza komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Tarninów. Budynek rodzaju: apartamentowiec z 2013 roku. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,07 m² 9 767,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania lokal mieszkalny składający się z: - kuchni, - 2 pokoi, - łazienki, - przedpokoju o łącznej powierzchni 46,07 mmkw. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł78,29 m² 9 579,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Apartament 3 pokojowy z dwoma balkonami i windą na os. Bielany. Oferujemy na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł88,95 m² 8 757,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta wstrzymana. Legnica, osiedle Tarninów, ulica S. Żółkiewskiego, 4 pokoje, sprzedaż. Apartament - mieszkanie wykończone pod klucz Z wysokiej klasy materiałów. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Powstańców Śląskich. Doskonała lokalizacja - centrum miasta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł40,35 m² 11 995,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Lokalizacja: legnica Pokoje: 2 Piętro: II Powierzchnia: 40,35 m2 największe zalety! Ekskluzywna lokalizacja w cichej okolicy Własny ogródek Garaż podziemny Winda Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47,20 m² 10 381,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,21 m2, położone na parterze w nowoczesnym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu Bielany w Legnicy. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 945 zł51,95 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O s T A T N I E apartamenty Z antresolą I balkonem - Prestiżowa Lokalizacja z Historią i Duszą Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł128 m² 7 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: apartament z tarasem Lokalizacja: legnica, ok. ul. Chojnowskiej Pokoje: 4 Piętro: i Powierzchnia: 128 m2 + taras 44 m2 Najważniejsze zalety: duży, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 790 zł53,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 53,31 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

"nieruchomości apartament" Iwona Miłkowska tel.   . Do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią o pow. 4,46 m2 w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł79,40 m² 7 544,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł77,88 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament położony przy ulicy Wiązowej. Zapraszam na pierwszy dzień pokazowy. Apartament położony jest na 2 piętrze nowego budynku oddanego do użytku w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł118 m² 7 838,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kategoria: dom/loft w zabudowie szeregowej na s przedaż Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 118 m 2 Powierzchnia działki: 160m 2 Lokalizacja: legnica, okolica ulicy Złotoryjskiej największe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

365 904 zł50,82 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm2 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 50,82 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia przy parku - dwa balkony, miejsce w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku Osiedle Centrum Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pątnowska

Piekary Wielkie,Legnica

329 000 zł34 m² 9 645,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w pełni wyposażone kuchnia z aneksem i sypialnia na parterze budynek ma 4 lata.Drzwi antywłamaniowe brama na pilota teren ogrodzony rolety zewnętrzne elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Najświętszej Marii Panny

Stare Miasto,Legnica

2 200 zł40 m² 54,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo funkcjonalna i komfortowa kawalerka położona przy ul. Najświętszej Marii Panny - w samym sercu Legnicy, tuż przy Rynku. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Ogrody,Legnica

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.