dowolna

Mieszkania w nowym bloku Legnica - Oferty sprzedaży lub najmu

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

2 350 zł44 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem - i komórką lokatorską - ul. Mickiewicza - Legnica Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu wewnętrznym budynku. Oferujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

499 000 zł48 m² 10 335,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie wraz z komórką lokatorską, miejsca parkingowe, balkon, winda, umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,28 m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Bielany,Legnica

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 42 m , położony na 1. piętrze budynku z 2023 roku na osiedlu Bielany przy ul. Karola Myrka. To propozycja idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny Apartament na Osiedlu Bielany Legnica, ul. Kertyńskiego. Na sprzedaż apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Bielany w Legnicy, przy ul. Kertyńskiego. To spokojna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierocińska

Piątnica,Legnica

410 000 zł44 m² 9 425,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż 43,5 m | Legnica, ul. Sierocińska Lokal znajduje się w Legnicy, przy ul. Sierocińskiej w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Blisko sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Tarninów,Legnica

2 500 zł44 m² 56,55 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piekary,Legnica

2 500 zł61 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, miejsce postojowe Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

570 000 zł81 m² 7 018,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,21 m2, składające się z przestronnego salonu, kuchni, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Legnickich

Stare Miasto,Legnica

399 000 zł47 m² 8 460,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie Parku Miejskiego z przynależnym miejscem parkingowym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 38,04m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

2 700 zł51 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Tarasy przy ul. Sierocińskiej w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze (winda), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i prywatność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Bielany,Legnica

730 000 zł80 m² 9 177,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w apartamentowcu z 2022 roku, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych dzielnic Legnicy. Powierzchnia: 79,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zosinek,Legnica

750 000 zł123 m² 6 112,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego. Omawiane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 3 kondygnacyjnym. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Asnyka,Legnica

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament premium, zlokalizowany w Legnicy przy ul. Żołnierskiej w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta, blisko centrum i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

519 000 zł59 m² 8 752,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 położone na parterze trzypiętrowej kamienicy, która przeszła pełną modernizacje w 2006r. Cena: 519 000 pln (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

540 000 zł77 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,4 m2 położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Kopernika,Legnica

465 000 zł58 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku. To propozycja dla osób ceniących sobie wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Asnyka,Legnica

479 790 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokoje z widokiem na patio - odbiór II kwartał 2026 Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, zieleń i centralną lokalizację? Ten 3-pokojowy lokal o powierzchni 53,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złotego Florena

Stare Miasto,Legnica

679 000 zł64 m² 10 555 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta premium! apartament 3 pokoje / balkon / winda / nowoczesny budynek 2017r. / centrum / miejsce parkingowe W garażu podziemnym / komórka lokatorska Szukasz gotowego mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kertyńskiego

Bielany,Legnica

519 000 zł50 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50,22 m , w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie wszystkiego co potrzebne. Przedszkole, szkoła, kościół, centra handlowe, knajpy a za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tarninów,Legnica

519 000 zł59 m² 8 752,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legnica

Stare Miasto,Legnica

540 000 zł78 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Piekary B,Legnica

570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 3-pokojowe dwustronne mieszkanie o pow. 72m.kw. położone na 3 piętrze budynku wielorodzinnego (3 piętrowego) na Piekarach B, w inwestycji "osiedle Sudeckie". Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Asnyka,Legnica

1 990 zł37 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! Nowoczesne mieszkanie 37 m z balkonem i miejscem parkingowym - nowe budownictwo ul. Desantowa 2 Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

1 800 zł48 m² 37,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,00 m2, znajdujące się na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2021r. - złote Apartamenty. Oferta na wyłączność - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artyleryjska

Asnyka,Legnica

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Artyleryjskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość mieści się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słubicka

Legnica,dolnośląskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia - duży balkon oraz komórka lokatorska! Do wynajęcia całkowicie nowe, jeszcze niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Słubickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Ogrody,Legnica

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Kartuzy,Legnica

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Legnicy, przy ul. Fabrycznej. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Kartuzy,Legnica

640 000 zł80 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 80 m ul. Fabryczna, legnica Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Legnicy, przy ul. Fabrycznej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

590 000 zł81 m² 7 265,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ściegiennego

Legnica,dolnośląskie

479 000 zł73 m² 6 579,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z własną strefą rekreacji tuż przy centrum Legnicy. Cena: 479 000 zł Powierzchnia: 72,8 m + ok. 5 m komórki lokatorskiej Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Bielany,Legnica

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnica, w dzielnicy Osiedle Bielany. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

599 000 zł79 m² 7 544,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zielona Oaza komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu. Prezentujemy kameralne inwestycję Zielona Oaza, położone w spokojnej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zosinek,Legnica

455 000 zł50 m² 9 191,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ul. Stefana Batorego, legnica Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Zosinku, blisko centrum miasta wraz z miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

415 000 zł39 m² 10 723,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowy Apartament w Legnicy położony w centrum miasta. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w centrum miasta Legnica. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kopernika,Legnica

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia na osiedlu Kopernik w Legnicy. W skład mieszkania 56m2 wchodzą: -Kuchnia -przestronny salon -hall -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Złotego Florena

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł41 m² 8 984,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży komfortowe i wygodne mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze budynku apartamentowego mpoint w Legnicy w centrum miasta, przy ulicy Złotego Florena. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

440 190 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji, w ofercie wyjątkowy 2-pokojowy dwustronny lokal z pięknym widokiem na tereny zielone oraz góry , przestronny balkon, komfortowa przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piastów Legnickich

Tarninów,Legnica

370 000 zł38 m² 9 747,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Piastów legnickich -inwestycja Centrum Park Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,96 m , w nowoczesnym apartamentowcu z 2024 roku. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Fabryczna,Legnica

360 000 zł38 m² 9 597,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc, bez prowizji pośrednika! - Ostatnie w sprzedaży! Oszczędność czasu i pieniędzy- nowe wykończone mieszkanie gotowe do wprowadzenia Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania.