dowolna

Mieszkania w nowym bloku Legnica - Oferty sprzedaży lub najmu

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiotelegrafistów

Legnica,dolnośląskie

3 100 zł67 m² 46,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem 2. piętro, wysoki standard z balkonem, blisko parku Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone na 2. piętrze w budynku z windą. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fabryczna,Legnica

2 300 zł33 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Batorego w Legnicy o powierzchni 32,52m 2 w nowym budownictwie (będzie to pierwszy najem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Orkana

Tarninów,Legnica

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja, lokal usługowy na sprzedaż z pewnym najemcą. Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy loft o powierzchni 80 m , zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Ogrody,Legnica

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - Nowa inwestycja przy ul. Wileńskiej w Legnicy Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Stare Miasto,Legnica

477 000 zł73 m² 6 570,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 73 m2 w stanie b. dobrym do zamieszkania. Pełna własność mieszkania i gruntu. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do mieszkania podpisana jest umowa na użytkowanie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł41 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowy oraz wyposażony 2-pokojowy apartament o pow. 41,20 m 2 , z miejscem postojowym , usytuowany na 1- piętrze w apartamentowcu z 2021 roku - ul. Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica

2 200 zł43 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 43,04 m2, znajdujące się na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2021r. - złote Apartamenty. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Legnica

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie w trzypiętrowym budynku w samym centrum miasta. w Legnicy. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Legnica

865 000 zł96 m² 8 976,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

CO sprzedajemy? Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96,36 m2 położone na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku apartamentowym. Cena: 865 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

440 190 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji, w ofercie wyjątkowy 2-pokojowy dwustronny lokal z pięknym widokiem na tereny zielone oraz góry , przestronny balkon, komfortowa przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

2 500 zł49 m² 50,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz garderobą na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Tarasy przy ul. Sierocińskiej w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemkowska

Stare Miasto,Legnica

359 000 zł40 m² 8 886,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,4 m2 znajdujące się w Legnicy przy ulicy Przemkowskiej, nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w budynku po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Stare Miasto,Legnica

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament na wynajem w sercu Legnicy ul. Grodzka, inwestycja Palatium Do wynajęcia wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej, nowo powstałej inwestycji Palatium, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myrka

Bielany,Legnica

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest nowoczesny, starannie wykończony apartament zlokalizowany w prestiżowej części Legnicy na osiedlu Bielany, przy ul. Myrka. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Bielany,Legnica

589 000 zł59 m² 9 994,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania z balkonem położonego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym. Nowo powstały budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Tarninów,Legnica

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m położone na wysokim parterze w czteropiętrowym apartamentowcu z 2020 roku. Pierwszy właściciel. Lokal stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarninów,Legnica

420 645 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na I piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 48,35 m2 składają się następujące pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radiotelegrafistów

Bielany,Legnica

457 000 zł42 m² 10 922,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupoziomowe wraz z miejscem parkingowym na ogrodzonej posesji (brama na pilota), umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,84 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Tarninów,Legnica

699 000 zł68 m² 10 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament - komórka lokatorska - miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku - teren zamknięty Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu w Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł37 m² 9 669,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc, bez prowizji pośrednika! Oszczędność czasu i pieniędzy- nowe wykończone mieszkanie gotowe do wprowadzenia Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania na parterze w Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Zosinek,Legnica

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w spokojnej dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju: apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarninów,Legnica

1 270 000 zł120 m² 10 621,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny 4 pokojowy Apartament, który łączy funkcjonalność z eleganckim designem. Cechuje się minimalistycznym stylem, jasnymi kolorami, oraz wykorzystaniem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

440 190 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myrka

Bielany,Legnica

3 200 zł42 m² 75,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Bielany w Legnicy. Lokal położony na parterze, w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Radarowa

Bielany,Legnica

455 000 zł37 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic w Legnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielany,Legnica

575 000 zł55 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic w Legnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Legnica

589 000 zł68 m² 8 650,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,09 m2 położone na 2 piętrze trzypiętrowego bloku z 2018r. Cena: 589 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słubicka

Przedmieście Głogowskie,Legnica

640 000 zł69 m² 9 341,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pokojowe w apartamentowcu na nowym osiedlu przy ul. Słubickiej. Wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania! Wnętrze zostało zaprojektowane przez renomowane biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Fabryczna,Legnica

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w okolicy centrum przy ul. Ściegiennego Mieszkanie usytuowane jest na parterze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słubicka

Przedmieście Głogowskie,Legnica

3 000 zł69 m² 43,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiązowa

Bielany,Legnica

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Wiązowej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Bielany,Legnica

540 000 zł64 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu pięknego apartamentu znajdującego się na parterze w budynku dwupiętrowym, w bardzo spokojnej okolicy. Apartament 3 pokojowy z dużym tarasem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Zosinek,Legnica

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w Legnicy przy ulicy Wileńskiej. Okolica jest spokojna, dobrze skomunikowana z centrum Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Ogrody,Legnica

406 349 zł51 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemkowska

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na parterze z balkonem, własne ogrzewania gazowe, wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie w sprzęt rtv i agd, budynek ogrodzony, miejsca parkingowe, brama na pilota, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Legnica

497 000 zł73 m² 6 845,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,60 m2, składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piekary,Legnica

950 000 zł158 m² 6 007,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-poziomowe, stanowiące w rzeczywistości 2 kompletne mieszkania, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piekary,Legnica

760 000 zł86 m² 8 839,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Apartament - komórka lokatorska - miejsca postojowe Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal położony na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2010 roku. Budynek znajduje się przy cichej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artyleryjska

Tarninów,Legnica

2 200 zł52 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, przytulne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 52,19 m2, położone na 3. piętrze w budynku z 2020 roku. Idealne dla singla, pary lub kadry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Tarninów,Legnica

490 000 zł44 m² 11 048,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż oferujemy komfortowe nowe mieszkania W stylowej kamienicy. MIeszkanie o powierzchni 44,35 m2 znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się Z: -pokój dzienny z kuchnią.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij